• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Про бібліотеку

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ КАМ′ЯНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ БІБЛІОТЕКИ!

Кам’янська центральна районна бібліотека – одна з найбільших бібліотек району. Це справжній осередок інформації, культури, дозвілля, координаційний та методичний центр бібліотек району. Більш, як півстоліття бібліотека зустрічає своїх читачів, допомагаєїм опанувати знання, розвиває, поширює просвітницькі та соціокультурні функції.

Першочерговим завданням бібліотеки є максимально повне і оперативне задоволення інформаційних потреб користувачів, забезпечення вільного доступу до інформації та збереження її джерел.

Створення сайту – це продовження роботи колективу бібліотеки по забезпеченню відкритості інформації про наявні в бібліотеці книги, періодичні видання, електронні ресурси.

На сторінках нашого сайту Ви знайдете різноманітну інформацію про історію і сьогодення бібліотеки, про її відділи і філіали, про ресурси і послуги, які бібліотека надає своїм користувачам.

Маємо надію, що інформація, яку Ви знайдете на нашому сайті, допоможе у вирішенні Ваших інформаційних і життєвих проблем, а також розкриє для Вас бібліотеку, як сучасний центр проведення дозвілля, спілкування .

Запрошуємо Вас відвідати бібліотеку не лише віртуально, і ви станете учасником цікавих масових заходів, отримаєте інформацію, яка допоможе Вам в роботі, навчанні, організації та проведенні вільного часу.

З повагою директор Кам′янської
централізованої бібліотечної системи
Віра Денисенко.
Кiлькiсть переглядiв: 93