• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Про бібліотеку


ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ПУБЛІЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!

Ми працюємо з метою бібліотечного обслуговування усіх категорій населення, забезпечення загальної доступності до інформації та культурних цінностей, організації задоволення запитів користувачів через абонементи, читальний та інтернет зали.
Наше завдання - зробити свій внесок у культурний розвиток міста, сприяти прояву творчого потенціалу його мешканців, довести свою необхідність.
Протягом року бібліотека обслуговує понад 4000 користувачів, які мають змогу: отримати будь-який документ з фонду бібліотеки для користування на абонементі та у читальному залі, скористатися допомогою фахівців в пошуку джерел інформації, відвідати різноманітні культурні заходи, які відбуваються у бібліотеці, скористатись інтернет-послугами.
Які б зміни не відбувалися у суспільстві, на які б смаки не приходила мода, бібліотека завжди залишатиметься унікальним закладом пізнання, в якому хочеться стишити стрімку ходу, помислити, доторкнутися до чогось глибинного, вічного. Саме тому до бібліотеки роками топчуть стежку шанувальники книги. За багато років читачі не тільки пристрастились до книг, а й звикли до чудових бібліотекарів - охоче діляться враженнями про прочитане, розповідають про свої турботи.
Сьогоднішній колектив - сім'я однодумців. Саме його зусиллями для багатьох наша бібліотека стала другою домівкою.

Запрошуємо Вас завітати до бібліотеки, і Ви станете учасником цікавих заходів, отримаєте інформацію, яка допоможе Вам в роботі, навчанні, організації вільного часу.

Кiлькiсть переглядiв: 904