• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Клуби за інтересами


Клуби

Кожна людина повинна прагнути розкритися і реалізувати себе в цьому житті. І неважливо, коли людина розкриється як творча особистість, адже це може статися як у дитинстві, так і в похилому віці. Найголовніше, щоб розкриття все-таки сталося. Як свідчить грецьке прислів’я: “Людина досягає висот лише в тому, що їй до серця”. Тому якщо хочете стати успішним, отримати цікаву інформацію, відпочити у колі друзів - прийміть участь у роботі клубів за інтересами:

«Поезія у плині часу»

«Ну що б, здавалося, слова... Слова та голос — більш нічого. А серце б’ється, ожива, як їх почує!», – говорив до нас Тарас Шевченко. І це беззаперечна істина. Бо справді, що ж таке поезія? На це питання конкретної відповіді нема. Кожен розуміє це поняття по своєму. Дуже прикро, що не кожен здатен розуміти поезію. Прикро, адже поезія - це думка, яка охоплює усе-усе, що нас оточує. Вона не вписується ні у які рамки.
Тому метою клубу є популяризація кращих поетичних творів, знайомство з творчістю поетів-класиків, поетів сучасної української літератури. Засідання клубу проводяться 1 раз на квартал. Робота клубу спрямована на дорослого читача.
Відповідає за роботу клубу бібліотекар ПБ Гупало Наталя Іванівна.

«Краєзнавчі студії»

Знання про свою «малу батьківщину» завжди були надійною основою історичної пам'яті і дієвим засобом громадянсько-патріотичного виховання. Для кам'янчан знання про рідний край і любов до нього наповнюється особливим змістом, адже ми живемо на землі, багатою історичними подіями, літературно-мистецьким спадком . Овіяна легендами кам'янська земля завжди приваблювала своєю неповторною красою і гостинністю. Та найбільшим багатством і гордістю Кам'янщини є її люди. Самовідданою працею вони творили і продовжують творити добро і достаток, а їх життя і діяльність є прикладом, гідним наслідування. Тому популяризація їх творчості, поширення знання про їх життя і діяльність набуває особливого значення, оскільки життєвий шлях кожного з них є реальним, а не придуманим прикладом громадянина з такими рисами як патріотизм, відданість і чесність в служінні своєму народові.
Робота «студій» буде проводитись у формі вечорів-зустрічей, літературних портретів, творчих вечорів. Але обов’язковим елементом заходу буде огляд літературного спадку: публікацій про героя заходу та його творчого доробку.
Літературно-мистецьке об’єднання «Краєзнавчі студії» розраховане на дорослих читачів Публічної бібліотеки, місцян. Метою роботи «студій» є популяризація краєзнавчих знань та особистостей нашого регіону. Засідання проводяться 1 раз на квартал.
Відповідає за роботу клубу бібліотекар абонементу обслуговування дорослого читача ПБ Макогон Тетяна Іванівна.

«Книгосвіт»

Робота клубу розрахована на читачів юнацького віку. Засідання клубу проводяться 1 раз на 2 місяці. Метою роботи є формування духовного розвитку і саморозвитку особистості читачів засобами книги, виховувати любов і повагу до неї, удосконалювати культуру читання і мовлення, виховувати дітей не байдужими. Проведенням бібліотечних заходів прагнемо сприяти формуванню особистості з високим рівнем громадської свідомості. Провідною темою в роботі клубу є історія, культура, звичаї, побут і обряди українського народу.
Керівник клубу – бібліотекар читального залу ПБ Онойко Тетяна Валентинівна.

«Запитайлики»

Клуб запрошує маленьких читачів - учнів 1-4-х класів відвідати пізнавально-розважальні заходи, пограти в цікаві ігри на абонементі обслуговування читачів-дітей. Під час занять за кращими творами української літератури у ігровій формі проводяться вікторини, літературні лото, відео-години, конкурси.. На заняттях діти знайомляться з різними цікавими фактами та явищами у природі, тваринному та рослинному світі, навколишньому середовищу. Цікавляться народними звичаями, обрядами та традиціями України, рідної Кам’янщини та Черкаського краю, правознавством та різними професіями.
Членами клубу можуть стати будь-які бажаючі учні початкових класів. Засідання відбуваються за об’явою 1 раз на місяць, крім канікул.
Керівник клубу «Запитайлики» - бібліотекар дитячого абонементу ПБ – Дмитрук Юлія Юріївна.

«Зустріч»

Клуб цікавих зустрічей ставить за мету: знайомити школярів з цікавими, відомими особистостями рідного краю; допомогти школярам знайти себе в дорослому житті. Учасниками клубу «Зустріч» є школярі середнього та старшого шкільного віку.
Клуб взяв собі за девіз такі слова: «Якщо ти хочеш пізнати і змінити світ–почни з себе»
Засідання проводиться у формі екскурсій, диспутів, уроків історичної пам’яті, уроків народознавства. Велику увагу бібліотека приділяє пошуковій роботі з дослідження історії міста в особах.
Засідання клубу проводиться 6 разів на рік.
Керівник клубу бібліотекар дитячого абонементу ПБ Безверха Світлана Григорівна.
Кiлькiсть переглядiв: 588