• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Нові надходження

2021

Вони творили історію (нові надходження до бібліотеки)

Книжкові новинки про Чорнобиль (дітям)

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Андрій Курков – дітям.

23 квітня виповнюється 60 років від дня народження Андрія Куркова.

Сучасний український письменник і один з найбільш цікавих і прославлених діячів сучасного українського літературного процесу.
Нині він є автором 13 романів та 5 книжок для дітей. Всі книги Андрія Куркова відрізняються яскравими персонажами і поглинаючими, захоплюючими сюжетами. За сценаріями цього письменника створено вісім кінофільмів, а в 2014 році він був нагороджений Орденом Почесного легіону Франції.
Його твори перекладені на 36 мов світу. Дитячий абонемент ПБ отримав книги Андрія Куркова «Казка про пилососика Гошу» , «Казки про пилососика Гошу. Школа котоповітроплавання».

/Files/images/13_veresnya/a1/1_(3).jpg

Ці дві книги та понад 500 інших дитячих книг у бібліотеці завдякиУкраїнському інституту книги. На кожній з цих книг є спеціальна фірмова наліпка від Українського інституту книги.. Книги цікаві, з яскравими ілюстраціями.

А всіх маленьких та юних книголюбів Кам’янської громади запрошуємо до бібліотеки!


Земля благає порятунку

«День Землі - це спеціальний час, який призначений,

щоб привернути увагу всіх людей до усвідомлення планети

Земля

як їх спільного дому, відчути нашу все земну

спільність і взаємну залежність один від одного»

Щороку 22 квітнямешканці світу відзначають День Землі і таким чином вшановують вразливу природу планети, яка все більше потерпає від людських дій. Заходи з ініціативи громадських організацій до Всесвітнього дня Землі спонукають людей бути уважнішими до проблем довкілля, привертаючи чимало уваги з боку медіа та громадян. В 2020 році сама планета показала, як ми можемо про неї дбати. Завдяки карантинним заходам по всій планеті знизився обсяг шкідливих викидів у атмосферу.

Дитячий абонемент ПБ пропонує переглянути книжкову виставку «Земля благає порятунку», а також презентує нову книгу « Дитяча енциклопедія планети Земля», яка з’явилася у бібліотеці завдяки Українському інституту книги.

/Files/images/13_veresnya/a1/1_(2).jpg/Files/images/13_veresnya/a1/2_(2).jpg

У День Матері-Землі ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і закликаємо всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем. Що людина посіє - те й пожне. Не будемо про це забувати!

__________________________________________________________________________

18 березня в Публічній бібліотеці було проведено групове інформування про нові надходження літератури по інклюзивній тематиці. До уваги працівників Кам’янського міськрайонного інклюзивно-ресурсного центру були представлені книги, які надійшли в нашу бібліотеку завдяки програмі Українського інституту книги. Кожен з присутніх міг ознайомитися з новинками літератури, яка корисна не тільки для спеціалістів а й для батьків, діти яких мають певні проблеми.

/Files/images/13_veresnya/a1/162038010_750006842383066_8115575885728033364_n.jpg


Нові романи знайомих авторів

___________________________________________________________________________

Сучасна жіноча проза

Сучасна жіноча проза цікава, різна за змістом, і не тільки про кохання. В цьому читачі Публічної бібліотеки можуть переконатися оглянувши виставку «Сучасна українська жіноча проза». На виставці представлено також книги, які надійшли до нашої бібліотеки завдяки програмі Українського інституту книги.

Виставка чекає на свого читача. Приємного читання.

Виставку оформили: бібліотекар Макогон Т.І. та художник Клименко І. О.

/Files/images/13_veresnya/a/162112121_748507849199632_1382854117642327394_n.jpg


Увага! Чудова новина! Шановні читачі!

/Files/images/13_veresnya/146587953_751083855613178_2678659576344266046_n.jpg

З великим задоволенням повідомляємо, що Публічна бібліотека Кам’янської ОТГ- одна з книгозбірень, які обрані для реалізації програми «Поповнення бібліотечних фондів » Українського інституту книги. У 2020 році у межах реалізації цієї програми Український інститут книги надав 47,378 млн гривень бюджетних коштів для закупівлі 833 назв книг для 606 бібліотек. Члени експертних рад розглянули та оцінили 2975 найменувань книжкових видань. Завдяки поданій заявці ПБ пройшла конкурсний відбір і увійшла до обраних бібліотек. В перших числах лютого на поличках нашої бібліотеки своє гідне місце зайняли понад вісімсот україномовних книг, які бібліотека отримала безкоштовно від Українського інституту книги за "Програмою поповнення бібліотечних фондів» . До кожної із книг прикріплено особливу наліпку, щоб ви, наші читачі, бачили звідки це видання. Вся література надрукована у нас в Україні, в наших українських видавництвах. Книги різної тематики та для користувачів всіх вікових категорій, що дозволить нам задовільнити найвибагливішого читача.

Колектив бібліотеки щиро вдячний творцям цієї гарної літератури та адміністраторам Програми поповнення бібліотечних фондів: сучасним авторам та оформлювачам книг, креативним видавцям, Українському інституту книги за цікаві, сучасні книги та надану можливість нашим користувачам долучитися до неповторного і цікавого світу україномовної книги. Надіємося на подальшу співпрацю.

Тож запрошуємо користувачів нашої бібліотеки посмакувати новинками.

Нові надходження книг для всебічного розвитку дітей

2020

Нові надходження дитячої літератури

2019

Новинки дитячої літератури

Новинки літератури

Новинки літератури 2

2018

Новинки літератури

Новинки літератури 2

Новинки літератури 3

Кiлькiсть переглядiв: 216