• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична валіза

«Серце Україною болить»

Вшановуючи пам'ять поета- земляка бібліотеки Кам'янської районної бібліотечної системи провели внутрішньосистемний професійний конкурс «Серце Україною болить» на найкращий літературний захід, присвячений 75-річчю Данила Андрійовича Кононенка.
Конкурс проводився з 1-го січня по 15 лютого. Було предоставлено 7 сценаріїв літературних заходів, які пройшли в бібліотеках системи до ювілею поета.
Першого березня на засіданні Ради при директорові ЦБС було підбито підсумки конкурсу і визначено переможців. Ними стали:
1. В номінації «Краща організація заходу, присвяченого75-річчю Д. А. Кононенка»:
- Коваленко Ніна Дмитрівна – завідуюча відділом обслуговування ЦБ за сценарій літературного вечора «Зі «Світлицею» у серці, з Україною в душі».
2. В номінації «Кращий сценарій проведеного заходу»:
- 1-ше місце - Кодола Валентина Ленікарівна – бібліотекар Радиванівської сільської бібліотеки за сценарій вечора поезії « З Україною в серці»;
- 2-ге місце - Пишенко Галина Вікторівна за сценарій літературної години «Світ поезії Данила Кононенка».
Першочерговим завданням проведення конкурсу була популяризація літературної спадщини Д.А.Кононенка, а також впровадження інноваційних форм масової роботи з читачами, підвищення професійної майстерності бібліотекарів. І ми досягли цієї мети.
В бібліотеках району проведена низка заходів, пролунали чарівні вірші, згадали життєві шляхи поета.
Данило Андрійович Кононенко був прекрасною, чуйною людино - відомий український поет, перекладач, член Національної спілки письменників України, Заслужений журналіст України, Заслужений діяч мистецтв Автономної республіки Крим, лауреат премії ім. Степана Руданського.
Його красива і світла душа буде завжди жити в кожному рядку його чудових віршів .
Дуже шкода, що так швидко згасла його зірка на небі, бо такі люди, як Данило Андрійович Кононенко, із світлою душею, щирим серцем і великою любов’ю до неньки-України і свого народу повинні жити довго- довго.
Фатєєва А.В. – завідуюча методичним
відділом ЦБС
Кiлькiсть переглядiв: 651