• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Читаючий Четвер. Андрій Любка «У пошуках варварі. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани»

Читаючий Четвер. Андрій Любка «У пошуках варварі. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани»

2021-06-10

/Files/images/22.png

«Але Балкани – це не лише географія і аж ніяк не чіткість.

Балкани – це щось таке, що існує в голові, звідки викривлено проектується на мапу.

Це сплетіння стереотипів, упереджень, суперечливих історичних обставин, геополітики й міфів, за яким розгледіти реальність вдається тільки вряди-годи.

Тим більше, що Балкани для стороннього ока і Балкани у сприйнятті тутешніх людей – це зовсім різні поняття»

Андрій Любка

Нова цікава історія про подорож по краях де починаються й закінчуються Балкани від Андрія Любки. Історія Балкан то дуже складна штука, в ній важко розібратися. Бо ж стільки разів вони то об’єднувалися, то роз’єднувалися, дружили і сварилися, навіть до братовбивчих воєн доходило, і врешті таки подрібнились на купку невеликих країн. Живуть там серби, хорвати, бошняки. Деякі з них мусульмани, дехто християни.

/Files/images/1009/a10/книга.jpg

Автор книги обожнює Балкани. Він знає мову, розуміє їх взаємовідносини, а ще дуже полюбляє подорожувати. Одного дня він сів за кермо і поїхав у мандри по красивим, дивовижним Балканам. Зупинявся де сподобалось, смакував що хотілося, оглядав фортеці, міста, містечка і оповідає про свої враження у книзі. Є в його оповіді і сумні, і веселі місця. Все цікаво, колоритно, дотепно. І весь час шукає тих варварів що живуть на Сході. І приходить до розуміння…

А вже які виводи робить Андрій Любка і яких варварів він знаходить, і де саме вони мешкають читач повинен зрозуміти сам. Тож приходьте до Публічної бібліотеки і беріть дуже змістовну і цікаву оповідку Любки, читайте і насолоджуйтесь. Ну а книга звісно з’явилась на поличках нашої бібліотеки завдяки Українському інституту книги і його програмі поповнення фондів публічних бібліотек.

Романенко Л.В.

Кiлькiсть переглядiв: 56