Новий рік дарує казку

2021-01-04

День за днем, година за годиною наближаються новорічно-різдвяні свята. Цих свят з нетерпінням очікують як діти, так і дорослі. Народні свята новорічно-різдвяного циклу дуже колоритні, цікаві своєю самобутністю і чарівністю, глибиною народної філософії, дивовижною красою і духовністю української нації. День святого Миколая, Новий рік, Різдво, Щедрий вечір, Водохреща несуть у наші оселі та серця добро, любов, оновлення, злагоду та щирість радісних побажань.

До новорічно-різдвяних свят для відвідувачівдитячого абонементу Публічної бібліотеки оформлена книжкова виставка-інсталяція «Новий рік дарує казку».

/Files/images/13_veresnya/a/1,.jpg


Бібліотекарі Безверха С.Г. та Дмитрук Ю.Ю. постаралися для своїх користувачів, готуючи для них зимову книжкову виставку, яка так і манить вибрати цікаві книжки на свій смак і прочитати їх у холодні зимові дні та вечори. Використовуючи такі ефективні «зимові мотиватори», бібліотечні фахівці чекають всіх, хто хоче як можна цікавіше провести дозвілля за читанням.

Натхненно та з великим азартом, наче справжні Морозенки, бібліотекарі створили чудові зимові композиції на вікнах.

/Files/images/13_veresnya/a/2,.jpgА також створена Новорічна фотозона художницею Клименко І.О. , біля якої можуть сфотографуватися всі охочі.

/Files/images/13_veresnya/a/3,.jpg


Фотозона виглядає святково по-новорічному і оформлена креативно та зі смаком.

Всім щасливих свят!

Кiлькiсть переглядiв: 122