• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Читаючий Четвер.Чарльз Дікенс«Різдвяні історії»

Читаючий Четвер.Чарльз Дікенс«Різдвяні історії»

2020-12-17

«Хоча це й правда, що на Різдво мені
ще жодного разу ні золота,
ні срібла не додалось, я все одно вірю,
що воно приносить мені добро
і буде приносити добро.
Тож хай живе Різдво!»

Наближається не тільки Новий рік. Йде до нас і Різдво. А це не просто народження Сина Божого, це перемога добра над злом, світла над темрявою. Це можливість для людини побороти своїх внутрішніх демонів.

/Files/images/13_veresnya/ap/книга1.jpg


Саме про це написав Чарльз Дікенс у своїй «Різдвяній історії». Його герой – старий скнара Скрудж, від нього не дочекаєшся доброго слова або справи. Навіть більше - він зневажає Різдво.
/Files/images/13_veresnya/ap/Скрудж.jpg
На передодні Святвечора до скнари приходить його компаньйон – він хоче дати шанс Скруджу стати іншою людиною. Переконати старого має три привиди… Це духи Минулого, Теперішнього і Майбутнього. Подорожі з цією трійкою допомогли герою усвідомити що щось в його житті йде не так.

/Files/images/13_veresnya/ap/Песнь.jpg


«Різдвяні історії» - це і містерія, і оповідь про життя, це філософія на кожній сторінці, а ще це дуже захоплюючий сюжет. Його варто прочитати або перечитати. І можливо вам, шановні читачі, спаде на думку щось змінити у своєму житті. Адже Дікенс пропонує нам бути трішечки уважнішими і добрішими напередодні Різдва, а можливо і на протязі усього нашого життя. Приємного читання!

Романенко Л.В.

    Кiлькiсть переглядiв: 72