Скрипка – королева музики.

2020-10-28

/Files/images/17_veresnya/скрипка.jpg


Кожна людина має різний характер, темперамент, уподобання. Та, мабуть, немає жодної людини на світі, якій би не подобалася музика. Вона лунає в серці кожної людини. Протягом життя наші музичні уподобання змінюються, а є такі мелодії, що залишаються з нами назавжди. Музика – це дихання душі.

28 жовтня у Публічній бібліотеці відбувся вечір класичної музики «Скрипка – королева музики.»

Елегантна красуня скрипка з її чистим, ніжним, чарівно-співучим, проникаючим в душу звуком і безмежними технічними можливостями по праву зайняла трон королеви музики. Їй віддали свої серця слухачі, з нею зв'язали свою долю тисячі скрипалів.

Скрипка стала в багатьох країнах народним інструментом, особливо широке поширення набула в Білорусії, Польщі, Україні, Румунії, Істрії і Далмації.

На вечорі звучала музика Баха, Вівальді, Чайковського, Шуберта, Паганіні, гурту «Троїсті музики» - це народний інструментальний ансамбль, у складі якого були сурипки, басоліі (баса), бубна (в центральних областях), або скрипки, цимбали,бубна (у західних областях).

Грала скрипка у виконанні українського віртуоза Василя Попадюка і німецького Девіда Ґарретта.

Родзинкою вечора стало виконання класичної музики працівниками дитячої музичної школи ім. П. Чайковського: Цьома Олена Володимирівна - викладач по класу фортепіано та Петюренко Ірина Михайлівна - викладач по класу скрипки. В їх виконанні лунала музика з кінофільму «Список Шиндлера» і ще низка творів.

/Files/images/17_veresnya/ост.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 85