• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Читаючий Четвер. Слабошпицький М. Петро Яцик українець, який відмовився бути бідним

Читаючий Четвер. Слабошпицький М. Петро Яцик українець, який відмовився бути бідним

2020-10-29

/Files/images/13_veresnya/22.png

Українська земля багата талановитими людьми. Серед них і автор книги про Петра Яцика – Михайло Слабошпицький.

/Files/images/17_veresnya/автор.jpg

У М. Слабошпицького дуже широке коло інтересів. Він є виконавчим директором Ліги українських меценатів, директором ради Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, секретар ради Національної спілки письменників України, ведучий радіопрограм, громадський діяч.
Цей всюдисущий трудоголік дуже швидко пересувається по столиці, Україні та світі.
А ще й на додачу до всього він пише книги.
Його книги вельми цікаві.

Михайло Слабошпицький автор понад сорока книжок, його твори перекладено на білоруську, литовську, естонську, чеську, німецьку, англійську, французьку мови. В своїх творах автор висвітлює життя видатних українців, тим самим прищеплюючи інтерес до цих постатей. Широкий розголос здобули такі його твори: «Марія Башкірцева», «Українець, який відмовився бути бідним. Петро Яцик», «Никифор Дровняк із Криниці», «25 поетів української діаспори», «Не загублена українська людина», «Пейзаж для Помаранчевої революції», «Приватна справа дисидента в науці», «Автопортрет художника в зрілості».

/Files/images/17_veresnya/книга.png

У героя книги М. Слабошпицького «Петро Яцик українець, який відмовився бути бідним» блискуче, абсолютно неймовірне життя. Син простого селянина з України став мільйонером на канадській землі. Як стати успішним, а державі сильною – над такими питанням роздумують герой і автор книги. Петро Яцик був українцем, йому були небайдужі тривоги і проблеми свого народу. Саме завдяки йому уже котрий рік в нашій країні проходить конкурс знавців української мови, якому присвоєно ім’я Перта Яцика. Бо саме він зробив найвагоміший внесок у фінансування цього конкурсу.

Цікаве життя неординарної людини, цікаво написана книга, котру варто взяти і прочитати.
Щоб ознайомитися з подвижницьким життям найвизначнішої особистості сучасного українського світу.

Романенко Л.В.

Кiлькiсть переглядiв: 118