• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Сонячний класик - Всеволод Нестайко

Сонячний класик - Всеволод Нестайко

2020-09-28

Всеволод Нестайко. Хто не знає цього сонячного українського письменника? Його твори добрі, світлі, з неповторними життєвими кумедностями, а подекуди з цікавими фантастичними елементами. Вони сповнені дитячої щирості і мудрості, вони – про важливе в усі часи – дружбу, добро, любов. Книжками Нестайка, написаними в дуже різних жанрах, зачитується вже не одне покоління читачів.

28 вересня в ПБ на дитячому абонементі було проведено для учнів 2-А, 2-Б класів Кам’янського ліцею №2 літературний-портрет «Сонячний класик - Всеволод Нестайко». Бібліотекарі Безверха С.Г та Дмитрук Ю.Ю. розповіли про цікаві епізоди дитячих років письменника, багато з яких лягли в основу його відомих творів. Діти з цікавістю і великим захопленням переглянули уривки з дитячого роману «Тореадори з Васюківки», «П’ятірка з хвостиком»

/Files/images/17_veresnya/opr/1.jpg


/Files/images/17_veresnya/opr/2.jpg/Files/images/17_veresnya/opr/3.jpg

Діти мали можливість більш детально ознайомитися з книгами В.Нестайка, переглянувши книжкову виставку «У світі казки Всеволода Нестайка».

/Files/images/17_veresnya/opr/4.jpg


/Files/images/17_veresnya/opr/5.jpg

У творах письменника прославляється справжня дружба, доброта, а також готовність прийти на допомогу нужденній людині, що виховує в маленьких читачах тільки кращі якості.

Кiлькiсть переглядiв: 147