Зігріймо серце добротою

2020-10-01

Яке-то неймовірне щастя, коли бібліотека працює на повну силу! Нарешті після карантину бібліотека знов запросила читачів на вечір відпочинку «Зігріймо серце добротою», присвяченому Дню людей похилого віку.

В затишній читальній залі зібралось немало людей. Розмістили запрошених на певній відстані, як того потребують карантинні норми.

Ведуча вечора – директор ПБ Степаненко Галина Олександрівна привітала гостей щирими словами поезії В.Ковальчука. В неспішній розмові вона розповіла про переваги і здобутки поважного віку людини, про людей, які мали неймовірні досягнення у віці 80+. Про здоров’я і про любов, про поезію і красу. Кожне ствердження ведучої було підкреслене чарівною піснею у виконанні жіночого тріо «Любисток». Весь вечір був пронизаний позитивом. А на завершення присутнім подарувала пісню «Україна – це я!» маленька читачка бібліотеки – Ангеліна Харченко. Дуже сподобалась пісні про Україну у виконанні Наталочки Степаненко. І яке ж свято без ароматного чаю, смачного печива і цукерок? За чашкою чаю в бібліотеці ще довго лунали пісні, чувся сміх, поважні тихі розмови….

Дякуємо що завітали на свято. До нових зустрічей!

/Files/images/13_veresnya/IMG_003.jpg


/Files/images/13_veresnya/IMG_007.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 79