В бібліотеці свято

2020-09-30

Всеукраїнський день бібліотек встановлений в Україні «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості» згідно з Указом Президента України у 1998 р.

Цьогоріч втретє бібліотекарі святкують своє професійне свято у складі Публічної бібліотеки Кам’янської міської ради. 30 Вересня на урочистості були запрошені шкільні бібліотекарі і працівники бібліотек Юрчихи та Тимошівки.

В урочистій обстановці бібліотекарів привітали - міський голова Тірон В.І., заступник Потапенко О.П. начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Могилка О.П. Щирі слова подяки і вітання висловлювали очільники громади та дали високу оцінку роботи бібліотекарів, сказали багато добрих, урочистих слів. Методист ПБ та 3 біблітекаря були нагороджені Грамотами, весь колектив був нагороджений квітами і подарунками.

/Files/images/13_veresnya/Тiрон.jpg
Ми вдячні Ходаковській Людмилі Сергіївні, яка організувала і вела це свято. Приємним подарунком була для бібліотекарів музична частина урочистостей – пісні у виконанні Олександра Воскобойнікова.

Приємною несподіванкою було привітання від ТОВ «Чиста енергія 2011». Представник підприємства Бойчук О.П. привітала бібліотекарів і вручила подарунок – техніку для бібліотеки: фотоапарат, кольоровий ксерокс, акумулятори для комп’ютерів, жалюзі.

Ми вдячні усім, хто був з нами весь цей день та зробили незабутнім наше професійне свято. Свято закінчилось, але ми працюємо щодня і раді кожному читачеві, кожному відвідувачу. Читайте, приходьте!

/Files/images/13_veresnya/муз.вiтання.jpgКiлькiсть переглядiв: 108