• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Читаючий Четвер. Тетяна Сидоренко

Читаючий Четвер. Тетяна Сидоренко

2020-08-27

/Files/images/13_veresnya/22.png

"Пабло – геній. Вона дружина генія.
Все. У кожного своя роль.
Бо інші ролі вже давно розібрано.

"Т. Сидоренко «Ольга, дружина Пікассо».

Жити з генієм тяжко. Особливо коли ти живеш не на Батьківщині і поряд не має рідних та близьких. Більше століття тому Ольга Хохлова з Ніжина, балерина трупи Дягілева, одружилася з відомим іспанським художником Пабло Пікассо.
Вони прожили 18 років разом.

/Files/images/13_veresnya/tsvs/О_лга.jpg

Спочатку для генія живопису Ольга була музою, найбільшою нагородою, його крилами, його космосом, його натхненням. Але з годом любов згасає, а залишається…

Про життя української балерини вперше вийшла художня книга Тетяни Сидоренко «Ольга, дружина Пікассо». Авторка повісті, під враженням від «зустрічі» з меморіальною табличкою Ольги Хохлової у Ніжині, пише свій роман.

/Files/images/13_veresnya/tsvs/храм.jpg

Тетяна Сидоренко відома українська письменниця з міста Ніжина. Вона є членом Національної спілки письменників України. У творі Т. Сидоренко «Ольга, дружина Пікассо», герої нібито розповідають про себе самі. Такий стиль подання дає можливість читачеві відчути безпосереднє спілкування з героями книги. В творі присутні не тільки Ольга Хохлова і Пабло Пікассо. Є тут і С. Дягілєв, І. Стравинський, Ж. Кокто, А. Матісс і багато інших сучасників головних героїв роману.

Дізнатися більше про життя Ольги Хохлової ви можете взявши в руки книгу Тетяни Сидоренко «Ольга, дружина Пікассо». Вона є в Публічній бібліотеці. Приходьте і читайте, дізнавайтесь більше, будьте обізнаними.

/Files/images/13_veresnya/tsvs/Книга.jpg

Романенко Л.В.

Кiлькiсть переглядiв: 149