• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Книги, які варто прочитати дітям під час карантину: поради бібліотекарів дитячого абонементу Публічної бібліотеки Кам`янської міської ради

Книги, які варто прочитати дітям під час карантину: поради бібліотекарів дитячого абонементу Публічної бібліотеки Кам`янської міської ради

2020-06-22

Серія “Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей”

/Files/images/13_veresnya/1111.jpg

Книги серії написані в захоплюючій і доступній формі, що робить сам процес читання не нудним, а корисним. Діти поринають у неймовірні пригоди персонажів та відкривають для себе життя головних героїв - видатних людей усіх часів. Із цих історій дитина дізнається, що завдяки наполегливій праці, вірі у себе та бажанню принести щось корисне у світ, можливо досягти будь-якої мети. В кінці кожного розділу — завчасно підготовлені питання, які допоможуть дитині зрозуміти і запам'ятати найважливіше. Історії навчать дитину досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися та до кінця вірити у свій успіх.

Серія оповідей про дитинство видатних людей

/Files/images/17_veresnya/2222.jpg

Об’єднує понад 30 книжок сучасних українських авторів. Частина книг серії схвалена Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Кожен автор мав змогу особисто обрати своїх кумирів і написати про їхнє дитинство. Ця серія містить неймовірні історії про життя маленьких майбутніх письменників, художників, архітекторів, математиків, медиків, фізиків, які надихають своїм незламним прагненням досягти мрії.

Усе про книжку Філіпек

Хвильку уваги!

Книги про ФіліпекаВужека написані, щоб розважати й повчати. Розважати - дітей, а повчати - дорослих. Чи можливо навпаки? Почитайте і дізнаєтесь самі.
/Files/images/17_veresnya/3333.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 230