• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Книжкова виставка «В літні пригоди з цікавою книгою»

Книжкова виставка «В літні пригоди з цікавою книгою»

2020-06-15

Літо – найбажаніша пора для всіх. Особливо на нього чекають діти. Адже можна забути про школу і підручники та відпочивати, пізнавати себе і світ навколо. Та не можна уявити повноцінний відпочинок без цікавої книги, здатної повести новими надзвичайними шляхами у світ чудес та пригод.

З метою організації змістовного проведення дозвілля читачів та якомога ширшого залучення їх до читання книг під час літніх канікул в Публічній бібліотеці на дитячому абонементі оформлено книжкову виставку «В літні пригоди з цікавою книгою»

/Files/images/17_veresnya/111.jpg

Розділи виставки «Читання в спеку», «Читання в дощову погоду» та «Книжкове безсоння», оздоблені різними аксесуарами, наочно доводять – дощ, спека або поганий настрій – це не привід сумувати, а лише привід завітати в бібліотеку. А завітавши – поринути з головою у світ пригод, романтики, фантазії, що оживає на сторінках книжок.

Виявляється, коли ми читаємо, розвивається наш інтелект і покращується фізичний та психічний стан. Науковці стверджують, що лише 6 хвилин читання на день значно знижують рівень стресу, а людський мозок стимулює ті почуття, які відчувають і проживають герої книг. До речі, цього не можна сказати про перегляд телевізора і комп’ютерні ігри. Тож завітайте в нашу книгозбірню та покращіть своє здоров’я і настрій!

Кiлькiсть переглядiв: 186