Читаючий Четвер. Володимир Лис.

2020-06-04

/Files/images/22.png

«Читаючий Четвер»ми вирішили початиіз знайомства з Коронованими книгами. Це твори які були видані завдяки міжнародному конкурсу «Коронація слова». Метою цього конкурсу є підтримка новітньої української літератури, пошук нових імен, видання найкращих романів, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою.

«Коронація слова» відкрила для широкого кола читачів багато нових авторів, серед яких Ірен Роздобудько, Марини Гримич, Анни Хоми, Олександра Вільчинського, Наталки Очкур, Марини Мєдникової, Андрія Кокотюхи, Василя Шкляра та багато інших письменників.

На сторінках нашого сайту ми познайомимо вас з виданнями, що є в нашій бібліотеці.

/Files/images/111.jpg

Конкурс «Коронація слова» відкрив широкому колу читачів творчість Володимира Лиса. Писати автор почав ще у 80-х роках минулого століття. Володимир поєднував журналістську діяльність із письменницькою. Вже тоді його хвалили критики, так за повість «Там за порогом» автор отримав свою першу премію.

Сьогодні Володимир Лис входить у ТОГ-100 найвпливовіших людей Волині, є лауреатом численних літературних конкурсів.

Книга «Століття Якова» - найкращий роман, який вразив літературну Україну. Опублікований він був у 2010 році. У 2016 році було знято міні-серіал по роману.

/Files/images/2222.jpeg

Це книга про одного поліського українця, який прожив сто років. За час свого життя він пережив п’ять держав: Російську імперію, УНР, Польщу, гітлерівську Німеччину, СРСР. Йому пощастило дожити до утворення держави України. Пережив герой роману і родинну і національну драму.

Про всі життєві колізії простого поліського селянина Якова детальніше можна взнати прочитавши книгу, яка є в Кам’янській публічній бібліотеці.

Романенко Л.В.

Кiлькiсть переглядiв: 165