Привіт, юний читачу!

2020-05-25

Дитячий абонемент Публічної бібліотеки Кам’янської міської ради запрошує всіх познайомитися з виставкою незвичайних книг, які надійшли в нашу бібліотеку – це книга«Легенди замків України.Шукай, мандруй, фотографуй»

/Files/images/лкг.jpg

До чого ж мальовнича Україна! Є в ній справжня дивина – стародавні фортеці та замки. Вони, немов вартові, зберігають історії життя поколінь. І в кожного своя – особлива – легенда. Замок Берегвар називають «Астрономічним» палацом графів Шенборнів. Уявляєте в ньому 365 вікон – за кількістю днів у році, 52 кімнати – за кількістю тижнів, 12 входів – за кількістю місяців. Переповідають, що старий господар Підгорецького замку Граф Вацлав Жевуський заживо замурував у стіну свою молоду дружину. І понині Біла леді ходить коридорами замку.
«Легенди Львова. Шукай, мандруй, фотографуй» - це книга для юних дослідників цікавинок нашої держави.
/Files/images/2.jpg
На кожному розвороті зображено одну з найвідоміших споруд столиці Галичини (Костел Бернардинів, Львівський університет, міський Арсенал, Собор Св. Юра, Домініканський собор, Оперний театр, Палац Потоцьких, тощо), коротка легенда та завдання для захопливого квесту. Після того як обійдете всі пам’ятки архітектури по книжці, обов’язково вирушайте у реальну подорож. На останньому розвороті є спеціальні місця для ваших фото.
Ці книги знаходяться на полицях нашого абонементу і чекають на своїх читачів
Кiлькiсть переглядiв: 227