• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Українська література: читай і дивись

Українська література: читай і дивись

2020-02-27

/Files/images/1009/tsum/1.jpeg

27 лютого в читальному залі бібліотеки пройшов літературно-мистецький вечір «Українська література: читай і дивись».

Слово «класика» означає зразковий. Коли життя ставить перед людиною питання – людина або шукає, або не шукає відповіді на них. Коли все ж шукає, то без книжок не обійтися. Книжки – це розум поколінь. Але для хорошого читання далеко не кожна книжка підходить. Зазвичай людство не випускає зі свого життя тих книжок, які по-справжньому цінні. Вони і стають класикою.

Екранізація дарує літературному творові «друге життя», адже разом із виходом фільму на широкі екрани, починається обговорення і самої стрічки, і книги-першоджерела. Деякі переглянуті фільми наштовхують свого глядача звернутися до першоджерела – тобто до книги.

На вечорі працівники бібліотеки Романенко Л.В. та Макогон Т.І.запропонували пригадати деякі українські класичні твори. Леся Українка, І. Карпенко-Карий, І. Котляревський, М. Старицький, Г. Квітка-Основ'яненко, М. Коцюбинський були представлені до уваги присутніх. Проілюстрована розповідь ведучих була цікавою завдяки екранізації їхніх творів.

Вечір минув в дуже теплій та душевній атмосфері, що стає вже доброю традицією для нашої бібліотеки. Ми раді бачити наших відвідувачів у своїх стінах, а вони, ми сподіваємося, дуже раді приходити на наші вечори.

/Files/images/1009/tsum/2.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 109