Час плине, а пам'ять залишається

2020-02-19

«Герої не вмирають!» - саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого "справедливість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя.

На Майдані з'явилась Небесна - сотня Для України це найголовніша, найвпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

19 лютого бібліотекарі дитячого абонементу ПБ Безверха С.Г. та Дмитрук Ю.Ю. провели годину пам’яті «Час плине, а пам'ять залишається » для учнів 1-Б,2-А,2-Б, 4-А класів Кам’янського ліцею №2.

/Files/images/1009/ukr/1.jpg

Мета заходу вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховання патріотизму та національної свідомості. Для цієї вікової категорії школярів на обговорення ми вибрали казку «Небесна сотня», яку написала луцька письменниці Юлія Смаль.

/Files/images/1009/ukr/2.jpg

Згадали і Героя Небесної сотні нашого земляка з села Грушківка Максима Горошишина , який загинув на Майдані.

Учні мали можливість переглянути книги по цій темі

/Files/images/1009/ukr/3.jpg

Сьогодні від нашого покоління і від кожного з нас буде залежить, чи буде гідно звучатиме могутнє ім’я України і Українського народу! Слава Україні !

Героям Слава – це було заключні слова нашого заходуКiлькiсть переглядiв: 86