• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Всеволод Нестайко :Подорож у країну дитинства

Всеволод Нестайко :Подорож у країну дитинства

2020-01-24

Його світ – тонкий візерунок дитячої казки, сплетений із тисячі чарівних образів і найдивовижніших створінь. Його світ – ніби золотаве мереживо сяйва кожного з нових поколінь. Здається, він говорить тими самими словами і малює тими самими пензлями, що й сотні інших письменників і казкарів, але чомусь його творів не можна випустити з рук, не дочитавши до кінця.

Так ми говоримо про Всеволода Зіновійовича Нестайка – найвідомішого сучасного українського письменника і казкаря.

24січня до 90-річчя від дня народження Всеволода Нестайка працівники ПБ Дмитрук Ю.Ю. та Безверха С.Г. на дитячому абонементі підготували літературну подорож «Всеволод Нестайко: Подорож у країну дитинства» для учнів 3-Б, 3-В класів Кам’янського ліцею №1 . Бібліотекарі ознайомили з життям і творчістю відомого українського письменника.

/Files/images/1009/kae/2.jpg
























Читачі мандрували країною цікавих книг В. Нестайка "В Країні сонячних Зайчиків" , "Одиниця з обманом" , "Незвичайні пригоди у лісовій школі"та інші. Переглянули відео – презентацію і уривки з кінофільмів«Тореадори із Васюківки»та «Одиниця з обманом».

/Files/images/1009/kae/4.jpg















Діти мали можливість більш детально познайомитися з творчістю В.Нестайка, переглянувши книжкову виставку «Сонячний казкар»і ще раз переконатися, що твори видатного дитячого письменника стверджують добро, чесність і відкритість і засуджують зло, малодушність, заздрість.

/Files/images/1009/kae/5.jpg















Шановні користувачі! Дитячий абонемент ПБ Кам’янської міської ради запрошує на цікавий перегляд літератури, присвячений творчості В.З.Нестайка.































Кiлькiсть переглядiв: 197