Підлітку про поліцію

2019-10-17

/Files/images/17_veresnya/o/0.jpg

Людина від народження є частиною суспільства, життя в якому відбувається в межах правових та соціальних норм.
З метою популяризації та обізнаності населення в цій сфері в ПБ 17жовтня відбулася зустріч старшокласників 9-Ата 9-В класу Кам’янського ліцею №1 з старшим інспектором сектору превенції Кам’янського ВП Миколенко Яною Вадимівною.

Зустріч проходила у форматі запитань-відповідей: «Якими особистими якостями повинен володіти поліцейський?», «Де навчають охоронців порядку у місті?», «Що треба знати і вміти, щоб стати поліцейським?». Старший Інспектор поділилася з присутніми своїми особистими історіями, адже у кожного свій шлях до професії, розповіла про робочі будні патрульної служби, про те, як доводилось рятувати життя людей та діяти в екстремальних ситуаціях.

Діти дізналися про відмінності між нормами поведінки та нормами права, про основні види юридичної відповідальності, зокрема кримінальної, адміністративної, цивільної та дисциплінарної.
Яна Вадимівна розповіла, про відповідальність за скоєні злочини, яку несуть винні особи, навіть у підлітковому віці. Учні з великою увагою та цікавістю слухали приклади злочинів та задавали працівникові поліції різноманітні питання.

/Files/images/17_veresnya/o/2.jpg
/Files/images/17_veresnya/o/1.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 169