Сміх для всіх.

2019-04-17

Під такою назвою пройшов вечір гумору 17 квітня в Публічній бібліотеці. Українці завжди славились своїм почуттям гумору. Навіть в ситуаціях, коли зовсім не до жартів, знайдеться місце для влучного дотепу чи свіженького анекдоту. Український гумор завжди має своє неповторне забарвлення. Як відомо, щирий сміх, як і кожна щирість, ріднить людей.Тому метою вечора була зустріч з гумором у різних його проявах : літературний (письменницький), телевізійний та аматорський.

У першій частині вечора «Корифей українського гумору» присутні познайомились з відомим українським гумористом – Павлом Прокоповичем Глазовим. Цікаву розповідь ведучої доповнювали кліпи гуморесок у виконанні відомих атристів української естради.

Талановиті, гострі, дотепні гумористи були в усі часи. Не обділила доля письменними талантами і Кам’янщину. З когорти письменників і поетів вирізняється постать неординарної людини, поета-гумориста – Михайла Школи.Особливе місце в творчостіМ.Школи займають його неповторні гуморески.Кожна гумореска поета спрямована проти конкретних виявів суспільного лиха: брехні, лінощів, безвідповідальності, неосвіченості. У кожному вірші читач знаходить саме ті слова, якими звикли спілкуватися в рідній Кам'янці, нашій Черкащині. Творам поета притаманні дотепність і влучність - це оцінили учасники вечора, які прослухали гуморески Школи у виконанні Степаненко Г.О. Творчості талановитого гумориста-земляка була присвячена друга частина вечора.

Неможливо уявити наше життя без гумору. Концерти та гумор-шоу заполоняють українське телебачення щоденно. Але на вечорі бібліотекарі звернулися до класики естрадного гумору. «Гумор на ТБ» - так називалася 3-тя частина вечора у бібліотеці. І доречно розпочали ретро-подорож з видатного коміка всіх часів і народів – легендарного Чарлі Чапліна. Адже 16 квітня йому виповнилося б 130 років. Під сміх присутніх лунали розповіді про Штепселя і Тарапуньку, Романа Карцева, Аркадія Райкіна, які супроводжувались показом найвідоміших гумористичних номерів з їх творчості.

Найяскравішою сторінкою вечора гумору була четверта частина – «Гумор наших читачів». Перед присутніми виступили: талановитий учень ЗОШ №2 , активний читач бібліотеки Вітя Магай – він прочитав гуморески М.Школи і П. Глазового; а читач бібліотеки самодіяльний поет Балюк Юрій Олександрович прочитав свої гуморески. З авторськими гуморесками виступив і керівник аматорського дуету Стукало Федір Пилипович. А від веселих українських пісень, у виконанні Білик Ольги Вікторівни та Дроботенко Галини Семенівни, читачі отримали велике задоволення і гарний настрій.

Вечір пройшов у дружній веселій атмосфері. То ж сміймося, бонарод, який сміється над своїм лихом, – непереможний!

А.В.Фатєєва–методист ПБ.

/Files/images/13_veresnya/vvvvvv/IMG_0010.JPG


/Files/images/13_veresnya/vvvvvv/IMG_0016.JPG


/Files/images/13_veresnya/vvvvvv/IMG_0022.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 205