Чарівний світ Миколи Гоголя

2019-03-26

/Files/images/13_veresnya/p/1.png

Серед видатних людей, які складають славу і гордість світової культури, належне місце посідає М.В.Гоголь – великий чародій слова, ясновидець, який мав дар проникати в таємницю людської душі. 1 квітня 2019 року минає 210 р. від дня народження М.В.Гоголя. Його самобутня спадщина і неординарна особистість і донині бентежить і захоплює читачів.

Син Полтавщини, земляк Г.Сковороди та І. Котляревського, М. Гоголь ніколи не втрачав зв’язок зі своєю Батьківщиною, родинним гніздом.
Україна була для нього не лише місцем, де він народився і виріс, а й цілющим джерелом, яке щедро живило душу письменника.
Сюжети багатьох своїх безсмертних творів Микола Гоголь черпав з історичних та фольклорних джерел нашого краю.

/Files/images/13_veresnya/p/2.JPG

22 березня в читальному залі Публічної бібліотеки відбувся літературно-мистецький портрет « Чарівний світ Миколи Гоголя», за участю учнів 10-Б кл. Кам’янської ЗОШ №1.

/Files/images/13_veresnya/p/3.JPG

Бібліотекар Онойко Тетяна Валентинівна ознайомила учнів з життєвим і творчим шляхом талановитого письменника, захід супроводжувався цікавою презентацією, яку підготувала Романенко Л.В.

В рамках святкування ювілею 26 березня бібліотекар Онойко Тетяна Валентинівна підготувала і провела літературну годину «Я є загадкою для всіх» за участю учнів 9-А та 10-А кл. Кам’янської ЗОШ № 2.

/Files/images/13_veresnya/p/4.JPG

Бібліотекар розкрила маловідомі сторінки з життя М.Гоголя, зокрема перебування його на Черкащині в 1832 та 1850х р.р. а також звернула увагу на книги про життя і творчість М.В.Гоголя, що є в фонді нашої бібліотеки.

/Files/images/13_veresnya/p/5.JPG

Тож читаймо і перечитуймо твори великого письменника М.В.Гоголя, намагаймося ввійти в його світ, сповнений віри у Божу іскру добра і духовності, відчуймо його багатогранність й неповторну красу його творів.
Адже творчість М.Гоголя – це унікальне явище для всього світу.

Кiлькiсть переглядiв: 154