• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • І зупинилось серце молоде, щоб вічно битись за Україну

І зупинилось серце молоде, щоб вічно битись за Україну

2019-02-19

/Files/images/13_veresnya/a2/0.jpg

20 лютого в Україні є днем п’ятої - річниці найстрашніших днів Майдану.
Це день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цей день, 20 лютого 2014 року навіки увійшов в історію України як день кровопролиття, день, коли у столиці країни в центрі Європи було застосовано вогнепальну зброю проти мирного населення, яке вимагало змін.
Цей день став останнім у житті близько сотні українців, які віддали своє життя за нове майбутнє для своєї країни. 19 лютого вПБ на дитячому абонементі у рамках клубу «Зустріч» для учнів 6-В класу ЗОШ№1 бібліотекарі Дмитрук Ю.Ю. та Безверха С.Г. провели засідання до вшанування пам’яті Небесної Сотні «І зупинилось серце молоде, щоб вічно битись за Україну » – так називався захід, присвячений тим подіям які відбувалися на Майдані.

/Files/images/1009/a22/1.jpg

Учні з слайд – презентації дізналися хронологію подій Революції гідності від перших мирних днів на Майдані до відкритого протистояння протягом трьох діб з 18 по 20 лютого 2014 коли відходили у вічність українці, віддаючи власні безцінні життя заради нової омріяної України.
Наймолодшому було 17 літ, а найстаршому – 84 роки.

/Files/images/13_veresnya/a2/2.jpg

З книжкової виставки «Україно! Честь і слава синам твоїм» учасники заходу ознайомилися з книгами в яких висвітлюється подвиг героїв Небесної сотні та воїнів АТО: книга-реквієм «Небесна сотня», «Майдан», М. Матіос «Приватний щоденник . Майдан. Війна …»
/Files/images/13_veresnya/a2/3.jpg


Вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих на Майдані та у війні піснею "Пливе кача".

/Files/images/13_veresnya/a2/4.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 159