Україна навіки соборна

2019-01-21

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карати нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!

/Files/images/1009/a6/1.png

День соборності України – дуже важливе свято, яке є річницею відразу двох важливих подій в історії нашої країни: перше проголошення незалежності України і День соборності.
День соборності відзначається в честь проголошення возз’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Саме тоді вперше Українська Народна Республіка була проголошена незалежною.
Сталося це на Софіївській площі, де і підняли герб, який служив головним символом країни.

/Files/images/1009/a6/2.jpg

Тому 21та 22 січня, у читальному залі ПБ бібліотекарі дитячого абонементу провели заходи з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки. На заходах були присутні учні ЗОШ №1 4-А, 4-Б, та 4-В класів.

/Files/images/1009/a6/3.jpg

Увазі учасників заходу було запропоновано20 хв. історичного екскурсу слайд - презентацію ,а також історико-інформаційну книжкову виставку «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».

/Files/images/1009/a6/4.jpg

На завершення заходу учні мали змогу висловити свої побажання нашій країні на жовто - блакитних серцях і розмістили їх на «Дереві єднання» .

/Files/images/1009/a6/5.jpg

На завершення заходу всі виконували пісню "Україна - це ми", а учениця 4-Б класу Вінічук Улянка виконала на фортепіано українську мелодію.

/Files/images/1009/a6/6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 233