Це повинні знати всі

2018-05-30

Літо — пора відпочинку. На жаль — не всі батьки мають можливість відправити своїх дітей до літніх дитячих таборів або до бабусі в село. Однак, літні канікули за комп’ютером чи перед телевізором — не та перспектива, яка тішить батьківське серце. Тому маючи надію, що на свіжому повітрі діти цікаво проведуть день, батьки відправляють своїх чад на подвір’я біля домівок. Але вони забувають про те, що діти виходячи на вулицю, вигадують собі різноманітні ігри які не завжди є безпечними для дітей.

Під час шкільних канікул завжди зростає ризик дитячого дорожньо-транспортного травматизму. 30 травня у ПБ на дитячому абонементі бібліотекарі Дмитрук Ю. Ю. та Безверха С. Г. провели для учнів, які відвідують пришкільні майданчики вікторину та конкурс малюнків та ознайомили з книжково-ілюстративною виставкою по «Правилах дорожнього руху» на які завітали загони «Світлячки» та «Водограй».

/Files/images/lto/1.jpg


/Files/images/lto/2.jpgУчні пригадали історію виникнення дорожніх знаків, «Правила дорожнього руху» для пішоходів та велосипедистів; відповіли на запитання: «Що робити, якщо ти став свідком ДТП?»; згадали, які бувають групи дорожніх знаків та взяли участь у вікторині по даній темі.

/Files/images/lto/3.jpg/Files/images/lto/4.jpgЗахід був спрямований на те, щоб кожен присутній краще засвоїв «Правила дорожнього руху» та правильно використовував ці знання на практиці.

Бібліотекарі цікавими і різноманітними заходами допомагають дітям поглибити знання в різних життєвих ситуаціях.

Кiлькiсть переглядiв: 384