Єдина духом Україна.

2018-01-18

/Files/images/nova/1.JPG

Щороку 22 січня український народ відзначає велике державне свято – День Соборності України.
Слово Соборність – означає єдність і згуртованість. Це свято об’єднання всіх українських земель в одну спільну Соборну Українську державу.
День Соборності об'єднує всю Україну: Київ і Львів, Севастополь і Ужгород, Донецьк і Полтаву, Харків і Луцьк, сотні міст і мільйони людей – усі українськи землі і береги.
18 січня 2018 року в Публічній бібліотеці Кам'янської міської ради було проведено патріотичну годину «Єдина духом Україна»за участю учнів 8-Б класу ЗОШ№1 (класний керівник Волошин В.А.), де звернулись до подій вікопомного дня 22 січня 1919 року, коли на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР.
/Files/images/nova/2.JPG
Юні читачі уважно прослухали розповідь бібліотекара Онойко Т.В., а також мали нагоду ознайомитись з книжковою виставкою «На шляху до Соборності України».
Сьогодні Україна, як ніколи раніше, потребує єдності і згуртованості всього народу, тому працівники бібліотеки проводячи заходи і пропагуючи книги іще раз зазначають, що Україна у нас одна. І лише в єдності дій та соборності душ ми зможемо досягти величної мети – побудови вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки!
/Files/images/nnnnnnnnnnnnnnn/3.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 76