• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • Зустріч першокласників з рятувальниками.

Зустріч першокласників з рятувальниками.

2018-01-17

/Files/images/nnnnnnnnnnnnnnn/1.jpg


17 січня 2018 року була проведена зустріч з працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуаційміста Кам’янка - Дудником Романом Олександровичем та Хандусем Євгенієм Олександровичем, яку підготували бібліотекарі дитячого абонементу Публічної бібліотеки Кам’янської міської ради.
/Files/images/nnnnnnnnnnnnnnn/2.JPG


Рятувальникирозповіли юним читачам бібліотеки - першокласникам загальноосвітньої школи №1 проповедінку в небезпечних ситуаціях, як правильно себе поводити в зимовий період на річках та озерах, а також про правила поведінки при пожежах.
/Files/images/nova/треееееееееее.jpg

Закликали гості не спокушатися на підкинуті іграшки, бо терористи не дрімають, ознайомили з ілюстраціями листівок: як поводитись в небезпечних ситуаціях.Діти з захопленням слухали представників мужньої професії, задавали безліч питань, розповідали випадки з свого життя. Виявилось багато бажаючих стати рятувальникам (дівчатка теж). Спілкування на важливі для дітей теми безпеки вийшло змістовним, цікавим і повчальним. Діти з задоволенням пройшли залами оновленої міської бібліотеки і обіцяли бути активними читачами.
/Files/images/nnnnnnnnnnnnnnn/4.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 77