• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Події
  • «Згадаймо юність, що горіла в Крутах…» Година історичної пам'яті до 100-річчя героїв Крут.

«Згадаймо юність, що горіла в Крутах…» Година історичної пам'яті до 100-річчя героїв Крут.

2018-01-16

/Files/images/nova/першааааа.JPGКрути – це одна з трагічних сторінок нашої історії. Сто років тому 29 січня 1918 року в бою під Крутами з жорстоким ворогом стали 300 юних борців за волю України і стримували наступ на Київ шеститисячної червоної армії.
Сто років тому триста відважних українських юнаків пішло у безсмертя. Молоді герої показали приклад мужності, відданості та незборимості духу. Герої не вмирають вони живуть у пам'яті і справах наступних поколінь.
16 січня в Публічній бібліотеці Кам'янської міської ради у читальному залі було проведено годину історичної пам'яті присвяченої героям Крут. В залі були присутні читачі 9-Б класу Кам'янської ЗОШ№1 (класний керівник Буряк О.С.)
/Files/images/nova/другааааа.JPG

Діти з цікавістю прослухали розповідь бібліотекаря Онойко Тетяни Валентинівни, поглибили свої знання з історії України. Також юні читачі ознайомились з книжковою виставкою «Крути – бій за майбутнє» та вшанували пам'ять героїв поетичними рядками. Особливо присутнім сподобались виступи Гвоздик Софії та Мішиної Каті.
Захід завершився хвилиною мовчання в пам'ять про тих, хто загинув під Крутами.


/Files/images/nova/третяяяяя.JPGКiлькiсть переглядiв: 127