Я вірю в свій народ

2017-12-14

/Files/images/nova/fir.JPG24 грудня минає 80 років від дня народження В’ячеслава Максимовича Чорновола – відомого українського політика, державного діяча, журналіста, редактора, публіциста, літературного критика та щирого патріота України.
Тому в Кам'янській ЦРБ було проведено історичну годину «Я вірю в свій народ», за участю учнів 9-А класу Кам'янської ЗОШ №2 (класний керівник Махно Інна В'ячеславівна). Юні читачі дізнались про нелегкий життєвий і творчий шлях В.Чорновола, а також мали нагоду ознайомитись з цікавими книгами до даної теми, що є в фондах нашої бібліотеки./Files/images/nova/sec.JPG

В. Чорновол – це непересічна, яскрава особистість нашої історії, людина високих моральних чеснот, гідний патріот, у якого Слово і Діло завжди підпорядковувались високій ідеї – відродження Української державності і служіння українському народові.
Україна для нього була найдорожча і він вірив у свій народ.
Життя В.М. Чорновола – це приклад для нас і наступних поколінь. Тож нехай світла пам'ять про цього великого українця завжди живе в наших серцях і надихає на великі звершення!
Кiлькiсть переглядiв: 94