Цінний дарунок бібліотекам

2017-05-29

/Files/images/1.JPG


Український інститут національної пам′яті як центральний орган виконавчої влади займається важливим питанням сьогодення : відновленням і збереженням найважливіших фактів і подій,які є обличчям нашої країни і народу.
За ініціативи і сприяння депутата Черкаської обласної ради Сергія Воронова фонди Кам’янської районної централізованої системи поповнились новітніми розробками Українського інституту національної пам’яті. Передана уповноваженим депутата Олександром Муштою в дарунок біліотекам району література включає: наукові брошури (українською та англійською мовами) по тематиці голодомору та Другої Світової війни, книга спогадів митців – очевидців Революції Гідності, збірка матеріалів про Симона Петлюру, монографія щодо Волинської трагедії 1943 р., цикл розповідей про Кримський півострів “Наш Крим”, збірник матеріалів про політичні репресії 1920 – 1930-х рр. в Україні, набір плакатів “Воїни: історія українського війська” та ін.

/Files/images/два.JPG


Передана література стане основою для нових наукових розробок співробітників заповідника, організації тематичних заходів, виставок.
Вже невдовзі означені матеріали стануть великим додатком у організації книжкових оглядів,виставок, політичних портретів, заходів присвячених революційним подіям 1917-1921 р. в Україні.Тож чекайте на наші анонси та звіти.
Кiлькiсть переглядiв: 103